Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Pomoc Kuchenna - praca w godz. 6 -14 !

Cena: 3100 zł , Dodano: 5 Września
Oryginalny Turecki Kebab

Stalowa Wola ,ul. Rynek 52

Od 15 lat działamy z powodzeniem na rynku w branży gastronomicznej, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie surówek, sosów
- obróbka mięsa
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

- gotowości do pracy: Pon. - Sob. 6:00 - 14:00,
- posiadania książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia.

Oferujemy:

- umowa o pracę,
- pracę na pełen etat,
- płatny okres szkolenia,
- bezpłatny posiłek.

www.tureckikebab.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Skontaktuj się:
509787133
biuro@tureckikebab.pl