Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

Q-BEV: pracownik produkcji

Cena: 0 zł , Dodano: 13 Lipca
Firma Q-BEV Sp. z o.o. zajmująca się produkcją napojów energetycznych poszukuje osób do pracy na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Stalowa Wola
WYMAGANIA: dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków – zadań

WYMAGANIA – ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• zdolności manualne – mile widziane
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• obsługa urządzeń produkcyjnych
• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• utrzymywanie standardu higienicznego linii

OFERUJEMY

• Stabilne zatrudnienie
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• zatrudnienie w pełny wymiarze czasu pracy
• Wynagrodzenie + premię

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 785 500 987 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres q-bev@q-bev.com

Skontaktuj się:
785 500 987
q-bev@q-bev.com