Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

DSI: Sprzątaczka

Cena: 0 zł , Dodano: 6 Lipca
SPRZĄTACZKA

Zakres obowiązków:

• Sprzątanie pomieszczeń budynku administracyjnego, hal produkcyjnych, szatni, jadalni oraz pomieszczeń przejściowych
• Utrzymanie w w/w obiektach i pomieszczeniach oraz obok nich stałego ładu i porządku
• Wykonywanie innych prac związanych z porządkiem w zakładzie pracy zleconych przez przełożonego
• Przestrzeganie przepisów BHP
• Przestrzeganie założeń obowiązującego w Zakładzie Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• motywacja do pracy
• gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
• umowa o pracę
• praca w miłej atmosferze
• Świadczenia socjalne

CV można składać osobiście lub mailowo na info.merol@dsiunderground.com

Skontaktuj się:
info.merol@dsiunderground.com