NIEAKTUALNE

Operator zrobotyzowanej linii spawającej

Cena: 0 zł , Dodano: 13 Czerwca

Twój zakres obowiązków

- Obsługa i kontrola automatycznej, zrobotyzowanej linii spawającej

- Kontrola parametrów pracy linii i wykonywanie korekt parametrów

- Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

- Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych

- Utrzymanie wzorowego porządku na stanowisku pracy i w jego otoczeniu

Wymagania pracodawcy

- Doświadczenie w pracy na produkcji

- Chęć do nauki oraz poszerzania kwalifikacji

- Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym lub trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

- Mile widziane wykształcenie średnie techniczne

- Umiejętność pracy w zespole

Mile widziana znajomość podstaw procesu spawania

Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

Pracodawca oferuje

- Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawę + premię produkcyjną

- Realne możliwości na rozwój zawodowy i awans,

- Dużą swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów,

- Luźną atmosferę w gronie młodych ludzi
Skontaktuj się:
+48158425008