Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Specjalista ds. obsługi klienta

Cena: 0 zł , Dodano: 19 Maja

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: 37-464 Brandwica ul. Orzeszkowej 28

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B

Oferujemy:

• Stałe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Podstawę + premię i nagrody uzależnione od wyników pracy
• Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
• Pracę w przyjaznym zespole
• Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
• Pracę w godzinach 8-16

Główne zadania:

• sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
• zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
• dbanie o najwyższą jakość obsługi.

Od kandydatów oczekujemy:

• Umiejętności interpersonalne oraz zdolności negocjacyjne
• Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu
• Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
• Wykształcenia min. średniego technicznego
• Doświadczenie w dziale obsługi klienta

Stawiamy na partnerskie relacje i świetną atmosferę w pracy. Cenimy samodzielność, ale nie pozostawimy Cię samego. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna, na co dzień wspieramy się i wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@grupasolo.pl
Skontaktuj się:
rekrutacja@grupasolo.pl