NIEAKTUALNE

Operatora maszyn hydraulicznych i mechanicznych

Cena: 0 zł , Dodano: 12 Maja

Zakres obowiązków:

• bieżąca kontrola wykonanych produktów
• praca przy prasach hydraulicznych i mechanicznych, składanie, pakowanie.
• sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
• uzupełnianie dokumentacji stanowiskowej, rejestracja produkcji w systemie
• przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
• dbanie o stanowisko pracy
• przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. podczas obsługi maszyn i urządzeń

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na produkcji lub pokrewne
• mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic lub wózka widłowego
• motywacja do pracy
• gotowość do pracy w systemie dwu- zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie – podstawę + premię wydajnościowa
• realne możliwości na rozwój zawodowy i awans,
• dużą swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów,
• luźną atmosferę w gronie młodych ludzi

CV można składać drogą mailową na info.merol@dsiunderground.pl lub osobiście w siedzibie firmy DSI Underground Merol Sp. z o.o.
Skontaktuj się:
info.merol@dsiunderground.pl