Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Przedstawiciel handlowy (Vanseller)

Cena: 4500 zł , Dodano: 12 Lipca
Hurtownia Słodyczy zatrudni Przedstawiciela Handlowego (Vanseller) na teren w promieniu 100 km wokół Stalowej Woli.
GŁÓWNE ZADANIA:
• Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
• Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
• Utrzymanie z klientami trwałych relacji, opartych na zaufaniu oraz dbanie o satysfakcję klienta,
• monitorowanie rynku w zakresie działań konkurencji.
Od kandydatów oczekujemy:
• przede wszystkim chęci do pracy (pieniądze przyjdą same)
• wykształcenia min. średniego
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze na podobnym stanowisku,
• znajomości lokalnego rynku, w wymienionych kanałach sprzedażowych, będzie to bardzo istotnym atutem,
• predyspozycji handlowych,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• umiejętności planowania i organizacji czasu pracy,
• prawa jazdy kategorii B.

Wybranemu kandydatowi zapewniamy:
• stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wdrożenie do systemu pracy,
• dużą samodzielność do działania,
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - samochód służbowy, telefon, drukarkę
• atrakcyjny system wynagrodzeń ( podstawa plus % od sprzedaży).
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: fhulech@gmail.com
W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M4M Group Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.
Skontaktuj się:
fhulech@gmail.com