NIEAKTUALNE

Pracownik działu produkcji stolarki

Cena: 0 zł , Dodano: 12 Stycznia

Pracownik działu produkcji stolarki PCV i ALUMINIUM

Twój zakres obowiązków:

- produkcja stolarki PCV i ALU,

- praca przy linii produkcyjnej stolarki otworowej,

- przestrzeganie procedur jakościowych,

- dbałość o BHP i porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

-posiadasz zdolności manualne i lubisz majsterkować,

- w pracy doceniasz samodzielność działań i potrafisz efektywnie pracować,

- jesteś sumienny/a w stosowaniu się do wymogów i procedur w zakładzie produkcyjnym,

- szukasz pracy na stałe.

Mile widziane

- doświadczenie w stolarce PCV i ALUMINIUM

To oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie + nagroda roczna,

- praca w systemie 2 zmianowym,

- praca w środowisku nieszkodliwym dla zdrowia,

- praca z nowoczesnym parkiem maszynowym,

- wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

- wyjazdy integracyjne oraz udział w sportowych imprezach firmowych.

Wynagrodzenie: od 3 200 zł do 5 400 zł/mies. brutto + miesięczne premie + nagroda roczna (po okresie próbnym).

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupasolo.pl

Nr kontaktowy: 503 486 263
Skontaktuj się:
503 486 263
rekrutacja@grupasolo.pl