Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Dla domu » Sprzęt AGD »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Nowy nawilżacz powietrza led z aromaterapia

Cena: 120 zł , Dodano: 24 Listopada

Nowy, jedynie tylko sprawdzony nawilżacz powietrza z podświetleniem led oraz możliwością wlewania olejków do pojemniczka z gabka dzięki czemu w pomieszczeniu unosza się piękne zapachy.

Typ: Ultradźwiękowy
Pojemność: 3,5ml
Moc: 25W
Wydajność: do 300ml/h
Zasięg działania: 50m²
Czas działania: do 12h
Poziom hałasu: 35dB
Waga: 1,2kg
Wysokość: 32cm
Maksymalna szerokość: 18cm
Zasilanie: 230V
Długość przewodu zasilającego: 1,5m
Funkcja AUTO samoczynne wyłączenie/włączenie
Automatyczne wyłączanie i sygnalizacja braku wody
Czujnik poziomu wody
Funkcja aromaterapii
Oświetlenie LED

To urządzenie służące do utrzymania właściwej wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Nawilżacz wpływa korzystnie na otoczenie i na jakość powietrza. Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe do „rozbijania” cząsteczek wody, w efekcie czego wytwarza się chłodna mgiełka. Dodatkową zaletą jest możliwość aplikowania olejków eterycznych na gąbeczkę, dzięki czemu z urządzenia będzie wydobywać się mgiełka o delikatnym zapachu zaaplikowanego oleju eterycznego.

Nawilżacz będzie dbał o to, żeby jakość powietrza oraz wilgotności była na optymalnym poziomie, co na pewno wzmocni odporność organizmu. Jeśli masz problemy z podrażnieniami układu oddechowego to ten nawilżacz jest właśnie dla Ciebie. Dzięki naszemu produktowi zadbasz, żeby powietrze w Twoim domu nie było suche i zanieczyszczone, co zniweluje problemy z układem oddechowym. Dodatkowo jest polecany do łagodzenia objawów astmy i alergii.
Skontaktuj się:
885350778

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Dla domu » Sprzęt AGD »