Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Nisko-Malce dom piętrowy, stan surowy

Cena: 295000 zł , Dodano: 3 Grudnia

Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż dom piętrowy o pow. użytkowej 270m, w stanie surowym, otwartym posadowiony na działce o powierzchni 714 m2. Dom wybudowany metodą tradycyjną, mur podwójny z cegły i pustaków, docieplony pośrodku. Dach dwuspadowy, przykryty blachą. Rozkład pomieszczeń:

parter – salon, kuchnia, pokój, łazienka

I piętro – 3 pokoje, salon, łazienka

poddasze – antresola, 2 pokoje, łazienka

Media: prąd podpięty do budynku, wodociąg, kanalizacja, gazociąg w obrębie działki lub w drodze. Pozwolenie i dziennik budowy wymagają odnowienia.

Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej na spokojnym, ładnym osiedlu domów jednorodzinnych, w miejscu dobrze skomunikowanym z łatwym dojazdem do dwóch miast.

Odległości: 6 km – Stalowa Wola 3 km – do centrum Niska

Cena 295.000 zł do negocjacji

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB (PARTER)
509 026 303

Pośrednik odpowiedzialny: licencje nr 18354
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
509026303
535026333
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »