Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Stalowa Wola, sprzedaż mieszkanie deweloperskie

Cena: 410000 zł , Dodano: 21 Października
MIESZKANIE BEZ GAZU, Z KLIMATYZACJĄ.

DOMAŃSCY NIERUCHOMOŚCI polecamy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 66,21 m2 usytuowane na parterze w bloku położonym w centrum miasta. Mieszkanie jest słoneczne i przestronne, składa się z 3 pokoi, w tym jeden na antresoli, kuchni w aneksie, przedpokoju, łazienki i WC.

Zestawienie powierzchni: Przedpokój - 9,38 m2, Łazienka – 4,59 m2, WC – 2,37 m2, Salon + aneks kuchenny – 29,80 m2, Sypialnia – 9,17 m2, Antresola - 10,90 m2, Przedpokój – 9,38 m2

Mieszkanie oryginalnie zaprojektowane z dużą powierzchnią do zagospodarowania, dostępne od zaraz. W mieszkaniu są okna trzy-szybowe i wyciszone, w tym jedno z nawiewnikiem, jedna ściana od sąsiadów wyciszona, niestandardowa wysokość. Mieszkanie wykończono w wysokim standardzie na ścianach są dobrej jakości gładzie, na podłodze równe wylewki przygotowane na położenie parkietu, paneli lub płytek. Nowa instalacja elektryczna wykonana według aktualnie obowiązujących standardów przygotowana do podłączenia płyty indukcyjnej, dodatkowo w mieszkaniu są zainstalowane wszystkie gniazdka i kontakty, podwieszane sufity z wyprowadzoną i przygotowaną instalacją elektryczną do podłączenia oświetlenia. W mieszkaniu założono solidne szerokie drzwi wejściowe antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne do pokoi, w tym jedne drzwi przesuwne z firmy BRE, również do łazienki i WC. W toalecie zainstalowano stelaż do podwieszenia muszli wiszącej typu geberit, ściany i wylewki przygotowane do położenia płytek. W salonie na ścianie powieszono klimatyzator ścienny LOMO ECO z firmy GREE z gwarancją na 5 lat. Dodatkowym atutem jest antresola gdzie znajduje sie duża powierzchnia do wykorzystania, na którą prowadzą schody włoskie z firmy RINTAL.

Mieszkanie idealnie nadaje się dla tych osób, które same chcą wykreować swoje wymarzone mieszkanie i urządzić go zgodnie ze swoim gustem, jak również dla inwestorów pod wynajem.

Wszystkie media opomiarowane, w tym zimna i ciepła woda.

Atuty mieszkania:

- funkcjonalny rozkład pomieszczeń
- mieszkanie bez gazu,
- świetna lokalizacja w centrum miasta, dobry dojazd,
- bliskie sąsiedztwo szkoły, przedszkola, żłobka, kościoła, sklepów, apteki, banów i przystanku MKS
- niskie koszty utrzymania czynsz 410, 50 zł/m-c, w tym centralne ogrzewanie

Dodatkowym atutem mieszkania są niskie koszty sporządzenia aktu notarialnego kupujący nie płaci 2 % podatku PCC.


Cena sprzedaży mieszkania brutto 410 000- zł

Serdecznie zapraszamy


Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.comOferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »