Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Mieszkanie po remoncie, 46m, z loggią

Cena: 285000 zł , Dodano: 21 Października
Polecamy na sprzedaż mieszkanie po remoncie o pow. 46m, położone na I piętrze w niskim bloku, wykończone w przyjemnych jasnych kolorach. Na podaną powierzchnię składają się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Ponadto do lokalu przynależy piwnica i duży balkon typu loggia.

Dodatkowymi zaletami mieszkania jest jego lokalizacja – przy ul. Żeromskiego, w miejscu dobrze skomunikowanym, na osiedlu Fabrycznym, w pobliżu sklepów, szkół, przedszkoli, basenu, stadionu oraz licznych miejsc i terenów służących do rekreacyjnych. Lokal jest dwustronny, ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń, ustawne, dobrze nasłonecznione pokoje. Administracja w całym bloku usunęła termy gazowe dzięki czemu lokal jest bezpieczny a koszty zużyci a mediów znacząco zmalały. Ciepła i zimna woda jest dostarczana bezpośrednio z sieci. Czynsz miesięczny wynosi 315 zł.

Ta oferta będzie idealna do zamieszkania dla dynamicznych osób lubiących proste a zarazem praktyczne rozwiązania.

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania w obecności Pośrednika

Cena 285.000 zł

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
STALOWA WOLA

509 026 303

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
509026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »