NIEAKTUALNE

Spawacz Ślusarz

Cena: 0 zł , Dodano: 10 Września
RAKOCZY STAL SP Z O. O.
poszukuje kandydatów na stanowisko
SPAWACZ-ŚLUSARZ
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Obowiązki:
• przygotowywanie materiałów do spawania
• spawanie i montaż elementów ze stali zgodnie z dokumentacją techniczną
• szlifowanie detali
• kontrola jakości
Wymagania:
• doświadczenie minimum 1 rok
• uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
• mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego
• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stałość i pewność terminowych wypłat
• wynagrodzenie zasadnicze gwarantowane od 3100 zł netto (na rękę),
doświadczenie i umiejętności mogą je zwiększyć
• premie i dodatki do wynagrodzenia zasadniczego
• dodatkowe premiowanie za wyniki i zaangażowanie
• pracę w przyjaznym środowisku dla pracownika
• podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego
• dodatki w okresach świątecznych

Kontakt na adres : biuro@rakoczy.pl z dopiskiem PRODUKCJA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm. o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”
Skontaktuj się:
15 0813 69 69
669 659 394
biuro@rakoczy.pl