Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Przedstawiciel Handlowy

Cena: 0 zł , Dodano: 31 Sierpnia
Biuro Plus oddział Stalowa Wola, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
obsługa klientów na terenie woj. podkarpackiego w zakresie:
• pozyskiwania nowych Klientów,
• fachowego doradztwa,
• budowania długofalowych relacji z Klientami,
• aktywnej sprzedaży, realizowania celów sprzedażowych,
• uczestnictwo w szkoleniach produktowych,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe – mile widziane,
• umiejętności sprzedażowe,
• zaangażowanie, silna motywacja i ukierunkowanie na realizację celu,
• prawo jazdy kat. B,
• wysoka kultura osobista,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży artykułów biurowych,
Oferujemy:
• stałą i rozwojową pracę,
• dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• odpowiednie narzędzia pracy,
• samochód służbowy,

Biuro Plus - działalność gospodarczą prowadzimy od 1993 roku. Jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań biurowych dla firm. Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór artykułów i urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych oraz artykułów spożywczych i chemicznych. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i producentami branży biurowej.
CV prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@biuroplus24.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Skontaktuj się:
biuro@biuroplus24.pl