Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Stalowa Wola, Okulickiego, 3 pok, II p, sprzedaż

Cena: 230000 zł , Dodano: 3 Sierpnia
Domańscy Nieruchomości polecają do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Okulickiego w Stalowej Woli.

W skład mieszkania wchodzą 3 osobne pokoje, widna kuchnia, przestronny przedpokój, łazienka i osobna toaleta. Mieszkanie jest słoneczne i wygodne. Stan techniczny mieszkania średni.

W mieszkaniu wstawiono nowe okna z PCV, zrobiono nową wylewkę oraz wymieniono instalacje elektryczne, na podłodze znajdują się panele.

Łazienka wyposażona w wannę nadaje się do remontu.Mieszkanie jest z termą oraz posiada balkon (terma ma być w przyszłości zlikwidowana). Do mieszkania przynależy piwnica.

Parking przed blokiem, wokół bloku jest dużo zieleni, a w pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci.

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane w jego pobliżu są sklepy, hala targowa, dworzec PKS, banki, przedszkole, szkoły, punkty usługowe, kościół.

Termin przekazania mieszkania po podpisaniu aktu notarialnego.

Opłaty stałe za mieszkanie - 350 zł/m-c w tym czynsz, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy, ryczałt za zimną wodę, odpady.

Cena mieszkania 230 000 zł do negocjacji

Serdecznie zapraszamy

Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.com


Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670

"Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia właściciela nieruchomości, dokumentów oraz wizji lokalnej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem."
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »