Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Dla dzieci » Zabawki »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Świnka Peppa sorter drewniany

Cena: 60 zł , Dodano: 30 Lipca
Sprzedam nowa zabawkę, nie odpakowana z ulubiona postacią swinki Peppy.

Sorter Kształtów rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:

doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie.

Sorter Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

Tajemnicza Skrzynka zachęci dziecko do nauki i utrwalania kolorów, przyczyni się do rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, będzie stymulowało zmysł dotyku i wzroku. Zabawka ma bardzo wiele walorów edukacyjnych i możliwości wykorzystania. Dzięki naszej Skrzynce dziecko rozwinie zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, koncentrację i dążenie do celu.
Skontaktuj się:
885350778

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Dla dzieci » Zabawki »