NIEAKTUALNE

Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Cena: 0 zł , Dodano: 28 Lipca

Twój zakres obowiązków:

- Planowanie, organizacja i monitorowanie transportów przychodzących i wychodzących aż do finalizacji dostawy;
- Organizacja odpraw celnych eksportowych i importowych, weryfikacja zgodności dokumentacji towarzyszącej przesyłkom,
- Zapewnienie zgodności z odpowiednimi przepisami i organami regulacyjnymi w ramach organizacji i realizacji procesów transportowych (drogowego, morskiego, lotniczego);
- Składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych;
- Rejestrowanie, zgłaszanie i analiza przyczyn powstania niezgodności w procesie transportowym oraz proponowanie działań usprawniających;
- Utrzymywanie kontaktu z Klientem w celu realizacji zamówień;
- Prowadzenie raportów na potrzeby klientów oraz działów firmy;
- Ścisła współpraca z innymi obszarami w organizacji (dział jakości, dział produkcji, dział magazynu) w celu planowania i organizacji transportów;
- Ogólne obowiązki administracyjne obejmujące archiwizację, skanowanie oraz segregacje dokumentów transportowych;

Nasze wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w transporcie lub logistyce mile widziane;
- Znajomość zagadnień związanych z organizacją transportu, odpraw celnych, Incoterms;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - min.B2;
- Znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel;
- Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne;
- Być osobą chętna do współpracy i do zdobywania nowej wiedzy;
- Być osobą komunikatywną, lubiącą prace w zespole;

To oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Bardzo interesujące stanowisko z różnorodnymi zadaniami i możliwością stałego rozwoju
- Miejsce na inicjatywę, odpowiedzialność i możliwość wnoszenia własnych pomysłów
- Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach oferowanych przez naszą firmę
- Ciągłe uczenie się od doświadczonych współpracowników
- Nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę w zespole

Opis firmy:

DSI Underground jest wiodącym na świecie dostawcą produktów, systemów i rozwiązań z zakresu obudowy naziemnej dla górnictwa podziemnego i tunelowania, obecnym w 70 krajach i zatrudniającym ponad 2 000 pracowników. Naszym pracownikom oferujemy szerokie perspektywy rozwoju i możliwości kariery w ciekawym, zróżnicowanym i międzynarodowym środowisku.

Skontaktuj się:
info.merol@dsiunderground.pl