Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Nisko, sprzedaż domu w cenie mieszkania

Cena: 175000 zł , Dodano: 26 Lipca
DOMAŃSCY NIERUCHOM0OŚCIpolecają do sprzedania atrakcyjną nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym położona w Nisku.

Budynek mieszkalny jednorodzinny w całości podpiwniczony. Dom usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta i powierzchni 6,72 ara, ogrodzonej płotem. Jest to dom o ciekawej architekturze. Na parterze budynku znajdują się: wiatrołap, 2 przestronne pokoje o pow. ok. 40 m2 i ok. 22,85m2, kuchnia, spiżarnia, toaleta, schody, korytarz. Na piętrze znajdują się 4 pokoje, łazienka, korytarz.

Budynek wybudowano w 1991 roku metodą tradycyjną z pustaków typu MAX oraz cegły, przykryto blachą trapezową, rynny i rury spustowe z blachy trapezowej, tynki cementowo-wapienne, stolarka okienna z PCV.

W budynku wykonano instalacje: elektryczne. Dom posiada funkcjonalny i ciekawy układ pokoi i pomieszczeń, pokoje są słoneczne i ładnie naświetlone.Teren działki jest ogrodzony płotem.

Istnieje możliwość podpięcia budynku do gminnej sieci wodociągowej, która znajduje się w drodze, kanalizacja na działce. Energia elektryczna jest w budynku, gaz na sąsiedniej działce.

Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Cena 175 000 zł do negocjacji


Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.comOFERTA NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA. ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!


Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »