Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Stalowa Wola, kamienica 2 lokale i mieszkanie

Cena: 260000 zł , Dodano: 26 Lipca
DOMAŃSCY NIERUCHOMOŚCI Polecamy do sprzedaży kamienicę położoną w zabytkowej części Stalowej Woli w Rozwadowie. Kamienica usytuowana na działce o pow. 261 m2, wybudowana na początku XX wieku metodą tradycyjną z cegły, jest częściowo podpiwniczona, posiada strych. Kamienicę w roku 2005 roku przykryto nową blachą trapezową.
Na parterze kamienicy znajdują się 2 samodzielne lokale każdy z nich posiada duże okna witrynowe. Jeden z lokali o pow. ok. 48 m2 i drugi o pow. ok. 62 m2.Wejścia do tych lokali usytuowane są od frontu budynku z chodnika na którym jest duży ruch pieszych. Wysokość kondygnacji na parterze kamienicy wynosi ok. 3,28 metra, a na piętrze ok. 3,15 metra.

Na piętrze kamienicy znajduje się atrakcyjne mieszkanie o łącznej powierzchni ponad 103 m2. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia, 5 pokoi przestronnych pokoi o pow. ok. 25,8 m2, 22,1 m2, 13,2 m2, 12,58 m i 15,3 m2, korytarz, klatka schodowa prowadząca na poddasze.

Do mieszkania przynależy balkon od frontu budynku i drugi z tyłu budynku od ogrodu. Budynek podłączony jest do sieci energetycznej, gaz doprowadzony do budynku, jest możliwość podłączenia go miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Dojazd drogą miejska asfaltową. Stan techniczny kamienicy do remontu. Zdecydowana część działki objętą jest strefą ochrony konserwatorskiej na podstawie ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Kamienica jest przygotowana do sprzedaży od zaraz.

Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących obiektów pod działalność inwestycyjną.

Cena sprzedaży - 260 000 zł do negocjacji


Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.comOglądanie tylko z pośrednikiem - nr licencji 4670 Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających, uzyskanych dokumentów i wizji lokalnej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »