Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Nisko, Malce sprzedaż małego domu Okazja!

Cena: 390000 zł , Dodano: 26 Lipca
DOM NA OSIEDLU MALCE, SZYBKI DOJAZD DO CENTRUM NISKA I STALOWEJ WOLI TYLKO 10 MINUT

DOMAŃSCY NIERUCHOMOŚCI
Polecamy Państwu do sprzedaży uroczy dom jednopiętrowy, w całości podpiwniczony na działce o powierzchni 4,39 ara w Nisku na osiedlu Malce. Na działce dodatkowo znajduje się murowany garaż o powierzchni zabudowy 33 m2. Dom o powierzchni użytkowej 109,5 m2 wybudowany metodą tradycyjną z cegły w 1977 roku. Dom podłączono do sieci energetycznej, gazowej oraz miejskiej sieci kanalizacyjnej, woda z ujęcia własnego z możliwością przyłączenia się do wodociągu miejskiego. Teren wokół domu zagospodarowany i ogrodzony płotem.

Na parterze budynku znajduje się: sień, przedpokój, kuchnia, 2 pokoje, łazienka, schody prowadzące na piętro i do piwnicy.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, łazienka oraz korytarz. Dom jest funkcjonalny i posiada korzystny rozkład pomieszczeń. Pokoje są ustawne i ładnie nasłonecznione, posiadają duże okna. Ściany w pokojach pomalowane farbą, na podłodze parkiet.

W domu wstawiono nowe okna z PCV. Obie łazienki z wanną raczej do remontu. Ogrzewanie domu - piec na węgiel i paliwo stałe. Dojazd do posesji gminną drogą asfaltową.

Atuty nieruchomości to świetna lokalizacja, mała powierzchnia domu oraz dobra dostępność komunikacyjna blisko zarówno do Niska jak i Stalowej Woli.

Cena tylko 390 000 zł do negocjacji


Oglądanie tylko z Pośrednikiem nr licencji zawodowej 4670 Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających, uzyskanych dokumentów i wizji lokalnej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »