Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Dom na sprzedaż osiedle Hutnik

Cena: 520000 zł , Dodano: 25 Lipca
Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość położona w Stalowej Woli na zacisznej ulicy osiedla Hutnik. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 180 m2.
W skład pomieszczeń wchodzą: na poziomie parteru hol, kuchnia, łazienka, jeden pokój oraz duży salon. Pierwsze piętro to 3 pokoje + łazienka oraz dodatkowe 2 pokoje na poddaszu. Cały dom jest podpiwniczony, zaadaptowany na pomieszczenia gospodarcze tj. kotłownia, spiżarnia, przechowalnia oraz kuchnię z pralnią. W bryle budynku znajduje się garaż z kanałem.
Dom ogrzewany jest nowoczesnym piecem gazowym zainstalowanym w 2020 roku. wszystkie okna PVC, na dachu panele fotowoltaiczne o mocy 5,1 kW, które w zupełności pokrywają zapotrzebowanie na prąd kilku osobowej rodziny. Przed domem kostka brukowa.
Zaletami tej nieruchomości są bardzo niskie koszty utrzymania jak również ogród w którym bezpiecznie mogą bawić się dzieci oraz lokalizacja w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, sklepy, poczta i liczne tereny zielone.
W cenie zostają zabudowane szafy wnękowe oraz część mebli i innych sprzętów, dom praktycznie gotowy do zamieszkania.

Zachęcam do oglądania.
Skontaktuj się:
574217678

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »