Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Stalowa Wola, Hutnik sprzedaż domu

Cena: 480000 zł , Dodano: 24 Lipca
DOMAŃSCY NIERUCHOMOŚCI polecamy do sprzedania nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym położoną w spokojnym miejscu w Stalowej Woli. Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej, w całości podpiwniczony, z poddaszem i garażem w bryle budynku. Dom usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta i powierzchni 2,42 ara.
Jest to dom, o małej powierzchni, ale z ogromnym potencjałem, który stwarza poddasze domu. Dom wybudowano na w latach dziewięćdziesiątych XX wieku metodą tradycyjną, stropy betonowe, dach kryty blachą trapezową.

W skład domu wchodzi salon o pow. 22,6 m2, przestronna kuchnia połączona z jadalnią - 17,10 m2, toaleta, łazienka z prysznicem i wanną, 4 pokoje o powierzchni:7,72 m2, 14,46 m2, 12,20 m2 i 7,94 m2, mała kuchnia - 3,39 m2 oraz poddasze do zagospodarowania. Dom jest w całości podpiwniczony, gdzie znajdują się letnia kuchnia wyjściem do ogrodu, 4 pomieszczenia oraz garaż.

W pokojach na ścianach są gładzie szpachlowe, na podłodze znajduje się ładny parkiet w dobrym stanie, schody betonowe wyłożone ładnym drewnem. Dom jest słoneczny, posiada funkcjonalny i ciekawy układ pokoi i pomieszczeń, pokoje są słoneczne i ładnie naświetlone z wyjściem na 2 balkony typu loggia, które znajdują się od ogrodu. Teren działki jest ogrodzony płotem i zagospodarowany.

Do budynku doprowadzono wodę z wodociągu miejskiego, ciepło z sieci ciepłowniczej PEC-u, energię, ścieki kanalizacyjne odprowadzane są do kanalizacji miejskiej. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Cena 480 000 zł do negocjacji


OFERTA NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!

Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.com


Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »