NIEAKTUALNE

Kierowca-Magazynier

Cena: 1 zł , Dodano: 19 Lipca
W związku z rozwojem Salon Płytek Ceramicznych i Wyposażenia Łazienek NESTOR DESIGN
zatrudni osobę na stanowisko Magazynier-Kierowca.
Obowiązki:
przyjmowanie towaru
pakowanie towaru
dostawy do klientów
utrzymanie czystości na magazynie
Wymagania:
prawo jazdy kat B
uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym
doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, punktualność, dyspozycyjność
Oferujemy:
pracę na czas nieokreślony, poprzedzony okresem próbnym
pracę w firmie o stabilnej pozycji
Kontakt:
CV Prosimy składać osobiście w siedzibie firmy w Stalowej Woli na ul. Okulickiego 2, bądź przesłać drogą elektroniczną na adres m.wlodarczyk@lazienkawstylu.pl.
Osoba kontaktowa Marcin Włodarczyk tel. 15-687-49-12
Skontaktuj się:
15-687-49-12
m.wlodarczyk@lazienkawstylu.pl