Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Nisko w centrum miasta, dom parterowy

Cena: 385000 zł , Dodano: 15 Lipca

Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż parterowy dom o pow. 110m2, posadowiony na działce o pow. 891m, wybudowany z cegły metodą tradycyjną, kryty blachą, położony w centrum Niska przy ul. Słowackiego, 200m od Placu Wolności. Na jego powierzchnię składają się 4 pokoje, dwie kuchnie, dwie łazienki, przedpokój i ganek. Do budynku doprowadzone są wszelkie niezbędne media: wodociąg, gazociąg, energia elektryczna, kanalizacja miejska. Dodatkowo na działce posadowiony jest budynek gospodarczy o pow. 50m2.

Dom wybudowany w latach 60-tych w centrum Niska. W niewielkiej odległości dostępna jest pełna infrastruktura socjalno – bytowa na którą składają się: liczne sklepy, markety, dyskonty, restauracje, park, szkoły, przedszkola, szpital.

Polecamy tą ofertę szczególnie osobom które szukają domu do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest ogród, w którym bezpiecznie mogą bawić się dzieci. Ze względu na lokalizację możliwa jest również adaptacja budynku na działalność gospodarczą np. kancelarię, biura, gabinety, restaurację, salon itp.

Cena 385.000 zł.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na prezentację w terenie.
Tel. Pośrednika: 509-026-303Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem


DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
STALOWA WOLA

791 026 303
Skontaktuj się:
535026303
791026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »