Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Elektromonter instalacji teletechnicznych

Cena: 0 zł , Dodano: 12 Lipca
Jeśli masz doświadczenie w branży elektrycznej lub telekomunikacyjnej. Wiedza na temat światłowodów nie jest Ci obca lub chcesz rozpocząć swoją karierę w tej branży, wyślij nam swoją aplikację.

Poszukujemy elektromonterów i instalatorów sieci teletechnicznych.

Jeśli :

potrafisz wykonywać proste prace monterskie,
nie masz przeciwskazań do pracy na wysokości (pow. 3 m),
jesteś dyspozycyjny i gotowy do wyjazdów w delegacji,
masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość zdobycia uprawnień SEP E i D do 1 kV,
możliwość zdobycia uprawnień na podesty nożycowe,
możliwość zdobycia wiedzy z dziedziny światłowodów oraz innych systemów niskoprądowych.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Globlogic Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola.

Dane osobowe przetwarzane są godnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej zwanego „RODO”,

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w jego treści następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Cyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kwiatkowskiego 1, 377-450 Stalowa Wola danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Spółka Glblogic Sp. z o.o.,

z siedzibą przy ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola.

Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. dnia Kodeks pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r., poz. 1320), ich podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Ponadto dodatkowe dane osobowe niewymienione w przepisach prawa (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy w oparciu o przepisy art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi, (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, że naruszone zostały przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

Nikomu nie będziemy udostępniać Twoich danych bez Twojej wyraźnej zgody.

Będziemy przekazywać dane wyłącznie dwóm grupom: osobom upoważnionym przez nas, tj. naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować w siedzibie Spółki.
Skontaktuj się:
158135656
r.kusz@csmm.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »