Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Wobi Stal: Elektryk/ Elektronik

Cena: 0 zł , Dodano: 9 Lipca
Elektryk/Elektronik
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:
1) Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku elektryk/elektronik w przemyśle o podobnym profilu działalności,
2) Wykształcenie minimum średnie techniczne,
3) Znajomość rysunku technicznego,
4) Znajomość układów elektrycznych i sterowania maszyn,
5) Uprawnienia elektryczne E1 – 1kV
6) Umiejętność pracy w zespole, rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
7) Dbałość o jakość wykonywanych prac.

Mile widziane:
1) Uprawnienia UDT do sterowania urządzeniami dźwignicowymi (suwnice i żurawie stacjonarne),
2) Uprawienia UDT do konserwacji UTB,
3) Znajomość sterownia maszyn CNC (Heidenhain),
4) Uprawnienia elektryczne pow. 1kV E i D
5) Doświadczenie w pracy z maszynami do cięcia plazmą, laserem oraz prasami krawędziowymi.

Obowiązki:
1) Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń technicznych,
2) Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn zgodnie z rocznym harmonogramem,
3) Kontrolowanie stanu maszyn i urządzeń, klasyfikacja stanu maszyny,
4) Wykonywanie pomiarów elektrycznych maszyn i instalacji,
5) Wykonywanie prac niezbędnych, do prawidłowego działania działu.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa wola

Kontakt telefoniczny: Jargieło Adrian 601 162 189

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Skontaktuj się:
601 162 189
rekrutacja@wobistal.pl