NIEAKTUALNE

Solo: Zastępca kierownika magazynu

Cena: 0 zł , Dodano: 11 Czerwca
Grupa Solo jest obecnie wiodącą firmą w południowo-wschodniej Polsce zajmującą się produkcją ekskluzywnych okien PCV oraz dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów umożliwiło opracowanie produktu, który spełnia najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Jakość i perfekcyjne wykonanie okien potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Grupie Solo w ostatnich latach działalności.

Jeśli:

- posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
- masz wysoki poziom kompetencji w zakresie zarządzania zespołem
- jesteś gotowy do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu
- posiadasz również doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji magazynowej
- posiadasz czynne uprawnienia UDT na wózki widłowe (warunek konieczny)
- posiadasz uprawienia na obsługę żurawia HDS (mile widziane)
- bez problemu obsługujesz komputer
- posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku Brygadzisty, Lidera lub Kierownika Zmiany (mile widziane).

Świetnie! Szukamy właśnie Ciebie! J Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Zastępca Kierownika magazynu/logistyki

Miejsce pracy: Brandwica, ul. Orzeszkowej 28, 37-464

Wynagrodzenie: od 3 000-5 000 zł/mies. brutto + miesięczne premie (po okresie próbnym)

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Stawiamy na partnerskie relacje i świetną atmosferę w pracy. Cenimy samodzielność, ale nie pozostawimy Cię samego. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna, na co dzień wspieramy się i wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom.

Twoje zadania:

• Zarządzanie bieżąca praca podległych pracowników na magazynie , wyznaczanie bieżących celów i kontrola ich realizacji.
• Nadzór i współudział w przyjmowaniu i wydawaniu towarów zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym , jakościowym oraz zgodnie z lokalizacją.
• Zapewnienie właściwego magazynowania towaru gwarantującego zachowanie jakości;
• Przestrzeganie wewnętrznych procedur;
• Kompletowanie towaru po przyjęciu lub przed wydaniem.
• Załadunki towaru.

Gwarantujemy:

• stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie,
• wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• wyjazdy integracyjne oraz udział w sportowych imprezach firmowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
logistyka@grupasolo.pl