NIEAKTUALNE

Pracownik działu prod. stolarki PCV i aluminium

Cena: 0 zł , Dodano: 5 Sierpnia
Jeśli:

posiadasz zdolności manualne i techniczne,
umiejętnie posługujesz się wiertarką/wkrętarką,
w pracy doceniasz samodzielność działań i potrafisz efektywnie pracować,
jesteś sumienny/a w stosowaniu się do wymogów i procedur w zakładzie produkcyjnym,
szukasz pracy na stałe,
masz doświadczenie w stolarce PCV i ALUMINIUM (mile widziane)
Świetnie! Szukamy właśnie Ciebie! Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Pracownik działu produkcji stolarki PCV i ALUMINIUM

Miejsce pracy: Brandwica, ul. Orzeszkowej 28, 37-464

Wynagrodzenie: od 3 200 zł do 5 400 zł/mies. brutto (podstawa do której jest doliczona nagroda frekwencyjna) + miesięczne premie (po okresie próbnym)

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Grupa SOLO dba o swoich pracowników i oferuje pracę w środowisku nieszkodliwym dla zdrowia!

Stawiamy na partnerskie relacje i świetną atmosferę w pracy. Cenimy samodzielność, ale nie pozostawimy Cię samego. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna, na co dzień wspieramy się i wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom.

Twoje zadania:

• produkcja stolarki PCV i ALU,

• praca przy linii produkcyjnej stolarki otworowej,

• przestrzeganie procedur jakościowych,

• dbałość o BHP i porządek na stanowisku pracy.

Gwarantujemy:

• stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie,

• praca w systemie 2 zmianowym,

• praca w środowisku nieszkodliwym dla zdrowia,

• praca z nowoczesnym parkiem maszynowym,

• wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

• wyjazdy integracyjne oraz udział w sportowych imprezach firmowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila rekrutacja@grupasolo.pl w tytule proszę wpisać „Pracownik działu produkcji stolarki PCV i ALUMINIUM”

Skontaktuj się:
rekrutacja@grupasolo.pl