Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »

Lokal użytkowy pow. 165m w centrum miasta.

Cena: 528000 zł , Dodano: Wczoraj
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 165 m2 dedykowany pod działalność handlową, usługową lub gastronomiczną, (gabinety, SPA, kancelaria, biuro, pub, siedzibę firmy i inne). Położony w centrum Stalowej Woli, przy ul.KEN na pierwszym piętrze, w budynku “ARKA”. Wejście bezpośrednio z parkingu wygodnymi schodami lub windą bez barier architektonicznych.

Lokal jest bardzo jasny, z dużymi przeszklonymi witrynami, wykończony dobrej klasy materiałami. Okna aluminiowe, podłogi – płytki, ściany – gładzie, oświetlenie sufitowe). Na budynku istnieje możliwość powieszenia szyldów reklamowych.

Aktualnie lokal jest wynajmowany, przynosi comiesięczny zysk, Najemca zainteresowany jest kontynuowaniem umowy najmu, jeżeli zgodzi się na to nowy właściciel.

Czynsz do wspólnoty 620 zł /miesiąc.

Cena 528.000 zł, (3200 zł/1m)
DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB

509 026 303

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem
Skontaktuj się:
509026303
535026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »