Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Nisko w centrum miasta – dom parterowy.

Cena: 385000 zł , Dodano: 28 Lipca
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż parterowy dom o pow. 110m2, posadowiony na działce o pow. 891m, wybudowany z cegły metodą tradycyjną, położony w centrum Niska ok. 200m od Placu Wolności. Na jego powierzchnię składają się 4 pokoje, dwie kuchnie, dwie łazienki, przedpokój. Dodatkowo na działce posadowiony jest budynek gospodarczy o pow. 50m2. Do budynku doprowadzone są wszelkie niezbędne media: wodociąg, gazociąg, energia elektryczna, kanalizacja miejska. Dach kryty blachą.

Dom wybudowany w latach 60-tych w centrum Niska, na terenie bardzo dobrze skomunikowanym z resztą miasta, obsługiwany jest przez linie miejskiej komunikacji autobusowej, w niewielkiej odległości dostępna jest pełna infrastruktura socjalno – bytowa na którą składają się: liczne sklepy, markety, dyskonty, rynek miejski, a także puby, restauracje, parki, szkoły, przedszkola, szpital.

Polecamy tą ofertę szczególnie osobom które szukają lokum do zamieszkania lub adaptacji pod działalność gospodarczą np. kancelarię, biura, gabinety, restaurację, salon, spa itp.

Cena 385.000 zł.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na prezentację w terenie.
Tel. Pośrednika: 509-026-303


Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
535 026 333


Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
535026333
535026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »