NIEAKTUALNE

Kierownik zmiany

Cena: 0 zł , Dodano: 22 Kwietnia
Zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem i koordynowanie wszystkich operacji w obszarze produkcji,
- nadzorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych
- nadzorowanie ciągłości produkcji i jakości produkowanych wyrobów,
- systematyczne doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego, czynny udział w procesie doskonalenia w obszarze bezpieczeństwa, jakości i produktywności,
- rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
- nadzór nad bezpieczeństwem procesów produkcyjnych, zgodność z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi,
- organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników – codzienne zarządzanie produkcją, optymalizacja procesów produkcyjnych,

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- dobra znajomość zagadnień technologicznych, produkcyjnych, jakościowych oraz utrzymania ruchu,
-mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy,
- kursy i szkolenia,
- stabilne wynagrodzenie, zarobki adekwatne do kwalifikacji zawodowych
- miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole
Skontaktuj się:
158425008
668636383
Anna.Rejzerewicz@dsiunderground.pl