Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »

Nowoczesny lokal na os. Ogrody.

Cena: 695000 zł , Dodano: 25 Listopada
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż nowoczesny lokal o pow. 129.25 m2 przeznaczony pod działalność medyczną ( stomatologiczną/ lekarską). Położony w Stalowej Woli na parterze bloku , Osiedle “OGRODY” z wejściem z chodnika, bez barier architektonicznych.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończony wysokiej klasy materiałami – nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Sprzedawany z profesjonalnym medycznym wyposażeniem (meble wykonane na wymiar, szafy kartotekowe, dozowniki, armatura, biały montaż, lampy bakteriobójcze). Nowe okna aluminiowe, parapety marmurowe, podłogi – kafle oraz wykładzina firmy Formo, ściany gładzie, sufity podwieszane). Od frontu witryny (duże okna). Na budynku podświetlany szyld reklamowy.

Lokal w całości klimatyzowany oraz wentylowany mechanicznie. Zamontowany monitoring, system alarmowy, wewnętrzna sieć telefoniczna oraz internetowa.

Wykonana pełna instalacja umożliwiająca podłączenie 4 foteli stomatologicznych.

W lokalu znajdują się następujące pomieszczenia: 4 gabinety lekarskie ( 22m,16m,13m,12m), duży hall z recepcją (36m), 3 łazienki (dla personelu, dla osób niepełnosprawnych oraz łazienka przy gabinecie, który może być wykorzystany jako ginekologiczny), pokój socjalny, pomieszczenia na rzeczy czyste i brudne.

Do każdego gabinetu wejście z holu. Wysokie, przestronne pomieszczenia. Lokal przystosowany do działalności medycznej z uwzględnieniem obowiązujących wymogów oraz standardów. Posiada odbiór Sanepidu.

Aktualnie lokal przynosi comiesięczne zyski bowiem wynajmowany jest pod działalność medyczną, a Najemca zainteresowany jest kontynuowaniem umowy najmu, jeżeli zgodzi się na to nowy właściciel.

Lokal dedykowany na działalność lekarsko-stomatologiczną i inną usługową (gabinety kosmetyczne, SPA, rehabilitacyjne). Aranżacja lokalu pozwala również na prowadzenie działalności pozamedycznej ( kancelaria, biuro).

Czynsz do wspólnoty 308 zł /miesiąc.

Cena 695000 zł,

Polecamy ten lokal, a wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy na prezentację oferty.

Tel. Pośrednika: 509-026-303

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
509 026 303

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
509026303
535026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »