NIEAKTUALNE

Zatrudnimy Księgową/ księgowego

Cena: 0 zł , Dodano: 26 Marca
POSZUKUJEMY NA 1/2 ETATU GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ/ KSIĘGOWEGO
z pracą na miejscu w firmie FitBOX

Obowiązki:

- prowadzenie księgowości,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych, przygotowywanie deklaracji i formularzy PIT, CIT, VAT
- sporządzanie pism urzędowych,
- znajomość zakresu kadr i płac

Wymagane:

- znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych i zasad księgowości,
- znajomość przepisów z zakresu obrotu nieruchomościami,
- doświadczenie zawodowe,
- bardzo dobra znajomość programu księgowego,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy wysyłać na:
praca.fitbox@gmail.com
Skontaktuj się:
662999159