NIEAKTUALNE

stolarz, pomocnik stolarza, montażysta mebli

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Marca

Zatrudnię stolarza, montażystę mebli oraz pomocnika stolarza
Wymagania:
Doświadczenie w konstruowaniu mebli lub chęć do nauki
Mile widziane doświadczenie w zawodzie
Precyzja, umiejętność pracy w zespole oraz organizowania pracy własnej
Poczucie estetyki
Wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem
komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie
Prawo jazdy kat B
Zakres obowiązków:
Montaż mebli u klienta, transport mebli
Nadzór nad dokumentacją techniczną, rozwiązywanie bieżących problemów,
Współpraca z produkcją.
Nasza firma oferuje:
Umowę o pracę
wsparcie w procesie adaptacji
Dobrą atmosferę w pracy
Udział w ciekawych projektach

Miejsce pracy
PELMEB Sławomir Pelc
Chwałowice 66, 37-455 Radomyśl nad Sanem
Tel 669 358 316
Skontaktuj się:
669358316
biuro@pelmeb.pl