NIEAKTUALNE

Spawacz - ślusarz

Cena: 0 zł , Dodano: 17 Marca
Firma RAKOCZY STAL SP Z O. O. poszukuje kandydatów na stanowisko SPAWACZ - ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Obowiązki:

przygotowywanie materiałów do spawania na podstawie rysunku technicznego
spawanie i montaż elementów ze stali zgodnie z dokumentacją techniczną
pomocnicze prace ślusarskie

Wymagania:

doświadczenie w pracach spawalniczo – ślusarskich minimum 1 rok
aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
umiejętność czytania rysunku technicznego
dyspozycyjność do pracy w systemie dwu lub trzyzmianowym

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
stałość i pewność terminowych wypłat
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
premie miesięczne
dodatkowe premiowanie za wyniki
pracę w przyjaznym środowisku dla pracownika, dodatkowe wydłużane przerwy wliczane do czasu pracy)
podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, kursy, certyfikaty)
dodatki w okresach świątecznych
możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres: . z dopiskiem PRODUKCJA lub pozostawienie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Grabskiego 41 w Stalowej Woli (obok tartaku IKEA). Tel. 15 813 69 69 (Pn – Pt od 7.00 do 16.00).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm. o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”
Skontaktuj się:
158136969
rekrutacja@rakoczy.pl