Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »

Wyjątkowa posesja w centrum Niska.

Cena: 499000 zł , Dodano: 25 Listopada
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż zabytkową willę wybudowaną według indywidualnego projektu, który ze względu na niepowtarzalny charakter pogodził w sobie funkcję prowadzenia działalności gospodarczej z klimatem miejskiej willi.

Budynek o urozmaiconej bryle i wyważonych proporcjach to komfortowe lokum do zamieszkania dla rodziny z możliwością adaptacji części domu pod działalność np. kancelarię, biura, gabinety, salon, spa itp. Ze względu na klimat można tu prowadzić wspaniały pub lub restaurację według potrzeb i pomysłów Nabywcy. Wybudowany w 1922 roku z drzewa modrzewiowego które cechuje się wyjątkowymi walorami. Modrzew jest niezwykle wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak woda czy ogień, a także pękanie czy paczenie. Ze względu na swoją twardość jest świetnym materiałem budowlanym. Poprzez stulecia modrzew zyskał miano nazwy ‘Drzewa Wieczności’, jego właściwości były już znane i wykorzystywane przy budowie starożytnej Wenecji. Wiele wybudowanych z niego domów, dworków szlacheckich czy kościołów szacuje się nawet na ponad 800 lat.

Wnętrze willi liczy ok. 360 m2 powierzchni użytkowej. Przestrzeń parteru stanowi przedsionek z którego wchodzimy do holu a stąd do kolejnych 3 bardzo dużych pokoi, ponadto w parterze zlokalizowano główną kuchnię z osobnym wejściem z zewnątrz i 2 pokoje w których dawniej nocowała służba, a także łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. Piętro obejmuje 3 pokoje, drugą kuchnię, dwie łazienki, hol z wyjściem na taras. Powyżej jest strych. Bryłę budynku uzupełnia boczna altana i dach który został wyremontowany i pokryty szwedzką blachą. Stolarka okienna (56 sztuk), w całej willi została wymieniona na nową, zgodną z wymogami konserwatora zabytków.

Na ponad 16arowej działce posadowiono też budynek garażowo-gospodarczy o pow. 56m. Ogrodzenie to metalowe pręty na podmurówce z cegły oraz piękny, wysoki żywopłot grabowy, który gubi na zimę tylko część liści, przez co spełnia swe podstawowe zadanie jakim jest osłanianie posesji, na dodatek grab jest niebywale ozdobny, a przy tym skutecznie oczyszcza powietrze i zapewnia prywatność.

Ta posesja zachwyca nie tylko oryginalnym wyglądem, ale i okazałym wnętrzem, a ze względu na lokalizację jest to idealna oferta dla osób poszukujących przestrzeni do zamieszkania i realizowania własnych pasji.

Zapraszamy do oglądania oferty w terenie po uprzednim ustaleniu terminu spotkania z Pośrednikiem. Tel. 509-026-303

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
509 026 303


Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
509026303
535026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »