Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Mieszkanie w wieżowcu o pow. 76m, 4 pokoje.

Cena: 335000 zł , Dodano: 9 Kwietnia
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca duże, ładnie nasłonecznione mieszkanie, położone na 5 piętrze w wieżowcu, w centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego.

Lokal o powierzchni 76m2 składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi. Do lokalu przynależy duży balkon typu loggia, dodatkowo do użytku właścicieli pozostaje pomieszczenie piwniczne w częściach wspólnych budynku.

Mieszkanie wymaga remontu ale jego rozkład daje możliwości nowoczesnej aranżacji pomieszczeń.

Wszystkie okna zostały wymienione na nowe, piony są na bieżąco remontowane i konserwowane, klatka schodowa i windy czyste, administracja wyraźnie dba o porządek. Blok przeszedł termomodernizację. Ciepła i zimna woda dostarczane są bezpośrednio z sieci miejskiej.

W bliskim otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, liczne sklepy, markety, restauracje, puby. W pobliżu dużo miejsc do spacerowania, aktywnego wypoczynku, przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe, place zabaw.

Cena 335.000 zł

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w obecności Pośrednika

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB
509 026 303


Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
509026303
535026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »