Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Kierownik zmiany

Cena: 0 zł , Dodano: 28 Stycznia
KIEROWNIK ZMIANY

Zakres obowiązków:

- zarządzanie zespołem i koordynowanie wszystkich operacji w obszarze produkcji,

- nadzorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych

- nadzorowanie ciągłości produkcji i jakości produkowanych wyrobów,

- systematyczne doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego, czynny udział w procesie doskonalenia w obszarze bezpieczeństwa, jakości i produktywności,

- rozwiązywanie problemów produkcyjnych,

- nadzór nad bezpieczeństwem procesów produkcyjnych, zgodność z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi,

- organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników – codzienne zarządzanie produkcją, optymalizacja procesów produkcyjnych,

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne,

- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- dobra znajomość zagadnień technologicznych, produkcyjnych, jakościowych oraz utrzymania ruchu,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy,

- kursy i szkolenia,

- stabilne wynagrodzenie, zarobki adekwatne do kwalifikacji zawodowych
Skontaktuj się:
48158425008
Anna.Rejzerewicz@dsiunderground.pl