NIEAKTUALNE

Pracownik Biurowy

Cena: 0 zł , Dodano: 4 Stycznia
Firma KDF Podatki jest jedną z największych polskich firm świadczących usługi zwrotu nadpłaconego podatku podczas legalnej pracy za granicą.
Obecnie do nowego oddziału w Stalowej Woli poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko.

Pracownik Biurowy – Obsługa Klienta

Zakres obowiązków:
nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura
sporządzenie i wysyłka korespondencji
obsługa interesantów
sporządzanie raportów
uczestnictwo w akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych

Wymagania
wykształcenie min. średnie
biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
dyspozycyjność
bardzo dobra organizacja czasu pracy
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
szkolenie wewnętrzne z zagadnień
pracę pn-pt godz. 8:00 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: stalowa.wola@kdf-podatki.pl w tytule wiadomości Rekrutacja Stalowa Wola,
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Aplikacja powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Skontaktuj się:
stalowa.wola@kdf-podatki.pl