NIEAKTUALNE

Operator Linii Produkcyjnej

Cena: 0 zł , Dodano: 28 Grudnia

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży.
Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
Miejsce pracy: Stalowa Wola

OPIS STANOWISKA:

• Praca przy produkcji felg aluminiowych,
• Obsługa linii produkcyjnej,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Zaangażowania oraz chęci do pracy,
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
• Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
• Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i ubezpieczenia na życie opłacanego przez pracodawcę,
• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z dopiskiem w temacie wiadomości "Operator Linii Produkcyjnej".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
"Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., ul. Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w momencie przesłania informacji na Pana/Pani temat dotyczących niniejszego ogłoszenia o pracę".

Skontaktuj się:
15 878 21 88
Career.pl@supind.com