NIEAKTUALNE

Zastępca Kierownika Zmiany

Cena: 0 zł , Dodano: 28 Grudnia

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży.
Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie.
Jako lider technologii i jakości, firma Superior pragnie być najlepszym pracodawcą oraz budować trwałe wartości partnerskie z naszymi Klientami.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA ZMIANY
(Na Wydziale Narzędziownia)

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OPIS STANOWISKA:

• Przezbrajanie, ustawianie obrabiarek CNC w produkcji jednostkowej,
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego,
• Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego,
• Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
• Dbałość o prawidłowe i optymalne wykorzystanie maszyn zgodnie z 6S i TPM,
• Szkolenie podległych pracowników,
• Zastępowanie kierownika zmiany w jego obowiązkach,
• Zastępowanie podległych pracowników w czasie ich nieobecności,
• Rozwiązywanie bieżących problemów, ciągła poprawa efektywności,
• Raportowanie do Kierownika Narzędziowni.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Mile widziana znajomość jednego z systemów sterowania: Heidenhain, Sinumerik, Fanuc,
• Doświadczenia zawodowego w obszarze obróbki skrawaniem,
• Umiejętności zarządzania zespołem podległych pracowników,
• Umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu,
• Znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Samodyscypliny, dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków.

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
na rynku w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
• Pełne szkolenie stanowiskowe,
• Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
• Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z dopiskiem w temacie wiadomości „Zastępca Kierownika Zmiany”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
"Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., ul. Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w momencie przesłania informacji na Pana/Pani temat dotyczących niniejszego ogłoszenia o pracę".
Skontaktuj się:
15 878 21 88
Career.pl@supind.com