Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Pracownik Linii produkcyjnej/ linii zrobotyzowanej

Cena: 0 zł , Dodano: 14 Grudnia

zakres obowiązków:

• bieżąca kontrola wykonanych produktów
• praca przy linii produkcyjnej, obsługa maszyn
• sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
• uzupełnianie dokumentacji stanowiskowej
• przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
• dbanie o stanowisko pracy
• przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. podczas obsługi maszyn i urządzeń

wymagania:

• doświadczenie w pracy na produkcji lub pokrewne
• mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic lub wózka widłowego
• motywacja do pracy
• gotowość do pracy w systemie dwu-trzy zmianowym
• Mile widziane doświadczenie przy obsłudze robotów.( Kuka, Panasonic)

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie – podstawę + premię wydajnościowa
• realne możliwości na rozwój zawodowy i awans,
• dużą swobodę działania i wdrażania swoich pomysłów,
• luźną atmosferę w gronie młodych ludzi

DSI Underground Merol Sp. z o.o.
+48158425008