NIEAKTUALNE

Elektronik, montaż podzespołów elektronicznych

Cena: 0 zł , Dodano: 22 Kwietnia
Poszukujemy młodej osoby na stanowisko: pracownik produkcji

Opis stanowiska:

montaż podzespołów elektronicznych
składanie urządzeń pomiarowych
pomoc przy pakowaniu produktów i obsługa sprzedaży wysyłkowej
Wymagania:

wiedza z zakresu elektroniki/elektrotechniki lub wykształcenie średnie techniczne z tego kierunku
umiejętności manualne przy pracach precyzyjnych
znajomość obsługi komputera
Atuty za dodatkowe umiejętności:

pasjonaci elektroniki, automatyki, nowych technologii oraz osoby z zainteresowaniami DYI, bardzo mile widziani
Możesz liczyć na:

umowa o pracę na pełny etat
praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
szkolenia i nauka języków obcych
możliwość rozwoju i awansu
ubezpieczenie grupowe
Miejsce pracy:

Stalowa Wola ul. Brandwicka 104
Skontaktuj się:
praca@termoplus.pl