NIEAKTUALNE

Technolog

Cena: 0 zł , Dodano: 20 Listopada
W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy Kandydata na stanowisko:

TECHNOLOG
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Podstawowe zadania na stanowisku:
• Inicjowanie zmian organizacyjnych i technicznych
• Usprawnianie procesów produkcyjnych
• Monitoring parametrów operacyjnych (wydajność, efektywność, jakość produkcji)
• Optymalizacja procesów
• Wdrażanie, stosowanie i utrzymanie systemów jakości w firmie
• Tworzenie procesów technologicznych
• Nadzór nad procesami technologicznymi
• Wdrażanie nowych produktów
• Kontrolowanie realizacji zadań oraz podejmowanie działań korygujących
• Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe
• Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku technologicznym (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1 (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
• Znajomość MS Excel i MS Word
• Dobra organizacja pracy
• Samodzielność
• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
• Współpracę z zespołem profesjonalistów;
• Możliwość rozwoju
• Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@axtone.eu w tytule maila proszę podać „TECHNOLOG” lub przynieś do Sekretariatu Spółki

Skontaktuj się:
667122633
info.hsw@axtoneglobal.com