NIEAKTUALNE

Kierownik łańcucha dostaw

Cena: 0 zł , Dodano: 16 Listopada
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Obowiązki:
• planowanie i zarządzanie procesem łańcucha dostaw
• monitorowanie wskaźników przypisanych do procesu łańcucha dostaw oraz podejmowanie działań korygujących
• optymalizacja procesów logistyki wewnętrznej
• nadzorowanie gospodarki magazynowej przedsiębiorstwa z uwzględnieniem optymalizacji kosztów składowania oraz kosztów transportu
• zarządzanie podległym personelem, w tym rozwój i motywowanie pracowników, wyznaczanie celów i kontrola wyników ich pracy
• przygotowanie raportów i zestawień
• prowadzenie nowych projektów SCM o strategicznym znaczeniu dla firmy

Nasze oczekiwania:

Idealny kandydat powinien:
• posiadać wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, logistyka i transport)
• posiadać minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
• wykazywać wiedzę z zakresu procesów logistyki wewnętrznej
• wykazywać się praktyczną znajomością narzędzi i metod planowania, produkcji oraz zapasów
• znać systemy klasy ERP
• biegle posługiwać się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel (znajomość Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem)
• posiadać praktyczną umiejętność zarządzania projektami
• mieć umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu
• mieć wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz cechy przywódcze
• posiadać doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu kompetencji pracowników
• bardzo dobrze porozumiewać się w języku angielskim
• posiadać prawo jazdy kat. B
• wyrażać gotowość do okazjonalnych podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)

Oferujemy:
• odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• atrakcyjne, konkurencyjne na lokalnym rynku pracy wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów
• udział w projektach związanych z optymalizacją logistyki wewnętrznej oraz wdrażanie nowych projektów SCM o strategicznym dla firmy znaczeniu
• ze względu na specyfikę pracy na tym stanowisku, elastyczny czas pracy oraz pracę zdalną oferujemy w części.

Skontaktuj się:
info.merol@dsiunderground.pl