NIEAKTUALNE

Mechanik utrzymania ruchu

Cena: 0 zł , Dodano: 5 Listopada
Firma DSI Underground Merol Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu. Proszę o dodanie na Państwa stronie ogłoszenia. Zakres obowiązków i wymagania przesyłam poniżej.

Zadania na stanowisku:
- utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji
- codzienny nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi oraz sporządzanie raportów
- usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania
Oczekujemy:
- doświadczenia w branży technicznej, preferowane w dziale utrzymania ruchu
- wykształcenia min. średniego technicznego (kierunek mechanika, elektronika, automatyka)
- mile widziane uprawnienia energetyczne grupy I i II w zakresie eksploatacji
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
- stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
- szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

CV można składać w siedzibie firmy lub przesłać drogą mailową na adres info.merol@dsiunderground.pl.
Skontaktuj się:
info.merol@dsiunderground.pl