Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Spedytor

Cena: 0 zł , Dodano: 30 Października
Firma transportowo-spedycyjna Szybka Spedycja poszukuje spedytora międzynarodowego. Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia w branży TSL ale ze znajomością języków obcych: angielski.

WYMAGANIA:
- dobra organizacja pracy
- kreatywność
- samodzielność w podejmowaniu decyzji
- obsługa komputera
- znajomość języka obcego: angielski stopniu komunikatywnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przyjmowanie i realizację zleceń spedycyjnych krajowych/międzynarodowych, a także organizację spedycji drogowej, sporządzanie dokumentów związanych z obsługą przesyłek, wyszukiwanie nowych przewoźników i klientów oraz kontakt ze stałymi.

OFERUJEMY:
- stałą solidną pracę w młodym zespole
- zatrudnienie na umowę o pracę
- praca od poniedziałku do piątku

Więcej informacji pod nr. telefonu 601710945.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Skontaktuj się:
158439245
601710945
biuro@szybkaspedycja.pl