NIEAKTUALNE

Pracownik Techniczny-Konserwator

Cena: 0 zł , Dodano: 27 Października
Firma CERKAMED, wiodący polski producent materiałów stomatologicznych i do endodoncji poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik Techniczny- Konserwator

Opis stanowiska:
• zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• serwis sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie firmy,
• wykonywanie innych prac technicznych zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• otwartość na nowe wyzwania,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do długotrwałej współpracy,
• punktualność, rzetelność.

Oferujemy Ci:
• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie,
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• umowę o pracę
• pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, aplikuj za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://cerkamed.pl/praca/ .
Skontaktuj się:
praca@cerkamed.pl