NIEAKTUALNE

Operator linii flow forming

Cena: 0 zł , Dodano: 27 Października
Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży.
Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINI FLOW FORMING

Miejsce pracy: Stalowa Wola

OPIS STANOWISKA:

• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie, tokarki, walcarki,
• Wymiana narzędzi skrawających, wymiana oprzyrządowania
• Obsługa przyrządów kontrolno – pomiarowych,
• Kontrola jakości po procesie obróbczym,
• Obsługa cel zrobotyzowanych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Wykształcenia zawodowego lub technicznego,
• Mile widziane umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• Nastawienia na rozwój,
• Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
• Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
• Pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z dopiskiem w temacie wiadomości "Operator Linii Flow Forming”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
"Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., ul. Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w momencie przesłania informacji na Pana/Pani temat dotyczących niniejszego ogłoszenia o pracę".

Skontaktuj się:
career.pl@supind.com