NIEAKTUALNE

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Cena: 0 zł , Dodano: 6 Października
Firma Thoni Alutec w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.
W związku z rozbudową Wydziału Obróbki Skrawaniem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
– prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych
– systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw obrabiarek CNC
– lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek
– montaż i demontaż, regeneracja maszyn/podzespołów

Od naszych kandydatów oczekujemy:

– umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
uprawnień elektrycznych do 1kV (SEP)
– gotowości do pracy w harmonogramie 4 brygadowym

Zapewniamy:
– zatrudnienie na pełny etat z umową o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
– samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
– możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
– odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl Kontakt telefoniczny: 15 814 98 16.
Skontaktuj się:
158149816
praca@thoni-alutec.pl